Postavy: Derakin Černá pěst (či Černopěst) – bojový aristokrat

Diplomat s kuší na klíně, nohama na stole a sklenkou whisky u ruky. Člověk, který vyslechne informaci od dítěte na ulici a v tu chvíli nemá problém zařvat na královskou rodinu, ať držej hubu, protože neslyší.

Původně řadový důstojník informačních služeb Machaje, který se po válkách o kontinent na konci druhého věku vypracoval jako jeden z nejschopnějších informačních mozků v zemi. Shodou okolností stojí částečně za uspořádáním království a dohlíží na jeho funkčnost. Jeho hlas má obrovskou a mnohdy rozhodnou váhu, aniž by však zastával oficiální funkce v radách nebo sněmech. Jedná se o šedou, velmi schopnou eminenci Machaje a hlavně Soranu. Díky němu se město stalo jednou obrovskou výzvědnou službou a pravděpodobně nic jej nemůže reálně ohrozit.

Po svém předchůdci, již senilním generálovi, převzal vedení syndikátu a stal se jeho velitelem. Nastaví za něj s klidem život a to samé udělají ostatní pro něj. Nebere si servítky, je výborným stratégem a pokud jde o město a zemi, je schopen vzít jako rukojmí i samotného krále Coraluse a propíchnout atentátníka střepem z královské koruny.

Popis: Vezměte oblečení a vzhled Seana Conneryho jako Artuše z filmu První rytíř. Jeho tunice přidejte stejné hrudní pláty, jaké mají rytíři kruhového stolu ze stejného filmu a na krk mu postavte hlavu stojící někde mezi Hughem Lauriem a Tony Starkem.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.