Postavy: Mozenrat nra Tar – Enor

Dvě čepele (v budoucnu) a spousta sarkasmu (už nyní)

Je jako šepot ve zdech s odleskem měsíce. Kolikrát je tím, co jen vidíš se kolem mihnout a slyšíš šustění vířícího pláště. Když jsi obklíčen tmou a několika idioty s meči, od něj obvykle přiletí ty nože, které se pár cápkům zapíchnou do krku. Zatím jeden z nejschopnějších agent Althoriku, rozhodně nejdrzejší.

Jeho rodné jméno je Arf nra Moskort. Narodil se na slunném pouštním Zashionu, kde se v mládí připletl do sporů mafie. Po těchto událostech opustil rodný Moskort a vydal se hledat štěstí do Tar – Enoru. Zde kromě jiného přijal při vstupu do syndikátu zabijáků jméno Mozenrat a protože přijal hlavní město dimenze za svůj nový domov, změnil si i jeho koncovku na nra Tar – Enor. Zde se také připletl do mnoha událostí, které vyvrcholily jeho odchodem na Namid.

Na Zashionu byl telepatem a tato schopnost v něm částečně zůstala. Na Namidu ani v jiných světech sice telepatie není nic neobvyklého, ovšem Mozenrat ji používá jako jeden z vlastních smyslů, takže se i během její aktivity může plně věnovat všemu ostatnímu.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.