Často kladené otázky – Návštěvník X Člen

Jak dlouho trvá doručení přístupového kódu po odeslání SMSky?

Podle zkušeností z testování systému cca 10 vteřin.

Omylem jsem smazal zprávu s heslem, je možné ho nějak získat?

Bohužel, toto není možné. Jedinou cestou obnovení přístupu je opětovné zakoupení členství. O původní dobu nepřicházíte, původní čas se o nově zakoupený pouze prodlouží a k přihlášení použijete nové heslo z poslední zprávy.

Mám SMSku s heslem, ale kam ho zadat?

V horní části pravého sloupce rozhraní stránky je kolonka na vyplnění uživatelského jména (telefon) a hesla. Na každé stránce s placeným obsahem je grafický banner a pod ním dvě kolonky v témže tvaru.

Musím heslo zadávat opakovaně?

Nikoli, web rozlišuje pouze přihlášení/nepříhlášení a jakmile jste „uvnitř“, máte k dispozici celý obsah webu až do odhlášení.

Prodloužil/a jsem si členství a přišlo mi zase nové heslo, jak to?

Ano, to je naprosto v pořádku. Unikátní kód použitý k přihlášení konkrétního Člena představuje poslední zakoupenou dobu členství. Vždy se tedy přihlašujte heslem z poslední zprávy.

Nefunguje mi pravé kliknutí, když si chci otevřít stránku v nové kartě prohlížeče…

V rámci ochrany obsahu webu blokujeme označování obsahu, jeho kopírování, klávesové zkratky a také „pravou myš“, tedy kliknutí pravým tlačítkem s kontextovou nabídkou. Pravý klik funguje u samotných odkazů, ale ne například u responsivních tlačítek, která odkazují na další stránku textu nebo jinou stránku.

Zaplatil jsem si před časem členství, ale rozmyslel jsem si to. Je možné získat platbu zpátky?

Bohužel z více důvodů není možné platby vracet (operátor si automaticky nechává určitý podíl apod.).

Je možné platit jinak než pomocí SMS?

Momentálně nikoli.

Stránka se po zadání přihlašovacích údajů nijak nezměnila, co se stalo?

Úvodní stránka má z technických důvodů sklon tvářit se i po přihlášení stejně. Pokud kliknete na jakoukoli podstránku, uvidíte v horní části pravého postranního sloupce svůj telefon a pod ním tlačítko „odhlásit“. Podle toho poznáte, že jste přihlášen/a.

 

Komentáře