Podmínky použití

Provozovatelem webu je Jonáš Jenšovský, IČO 885 168 14, dále jen „autor“.

Obsahem webu jsou texty, tabulky či grafické materiály vztahující se k fiktivnímu vesmíru, postavám a příběhům. Autor nenese a ani nemůže nést odpovědnost za to, jak mohou tyto příběhy na čtenáře působit a jak si je může vyložit. Jedná se o texty vycházející ze světa s fiktivními zákony, zákonitostmi a možnostmi, jejichž hlavním účelem je pobavení čtenáře.

Návštěvník webu se stává Členem v momentě, kdy si pomocí placené SMSky objedná dočasný přístup do členské sekce, obsahující materiál Návštěvníkovi nepřístupný. Na jedno číslo lze nakoupit toliko jedno členství či neomezený počet jeho prodloužení. Telefonní číslo je jediným osobním údajem, který je v rámci využití platební brány webem zpracováván. Obratem dostává Člen unikátní přístupový kód s dočasnou platností. Ceny veškerých zpoplatněných zpráv jsou uvedeny v sekci Přeplatné/Členství. Případná změna těchto cenových hladin je vždy oznámena s dostatečným časovým předstihem.

Členské účty, kterým vypršela platnost, nejsou z databáze automaticky odstraněny. Lze je samozřejmě vymazat kontaktováním Administrátora. Je zakázáno používat jedno číslo pro současný přístup z více zařízení najednou!

Administrátor stránek dělá maximum pro kontinuální funkčnost webu a všech jeho funkcí. Technická řešení týkající se hlavně účtů a plateb za ně jsou ovšem poskytovány třetí stranou a Administrátor na ně nemá vliv a tím pádem za ně nenese ani odpovědnost.

Platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Reklamace a řešení problémů s platbou,

Z více důvodů není možná refundace provedených plateb.

Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího pisemného souhlasu není dovoleno kopírování či jiné použití zde uvedených textů či obrazových materiálů.

 

Komentáře