Podmínky použití

Provozovatelem webu je Jonáš Jenšovský, IČO 885 168 14, dále jen „autor“.

Obsahem webu jsou texty, tabulky či grafické materiály vztahující se k fiktivnímu vesmíru, postavám a příběhům. Autor nenese a ani nemůže nést odpovědnost za to, jak mohou tyto příběhy na čtenáře působit a jak si je může vyložit. Jedná se o texty vycházející z universa s fiktivními zákony, zákonitostmi a možnostmi, jejichž hlavním účelem je pobavení čtenáře.

Na webu je obsah dostupný zdarma a obsah placený. Tento web rozlišuje dvě formy získání placeného obsahu

Členství

Členství dovoluje Návštěvníkovi získat oproti platbě pomocí SMS zprávy dočasný přístup k veškerému obsahu webu bez možnosti stažení jakýchkoli publikovaných položek. Může si tedy procházet veškeré svazky, prohlížet mapy nebo jakékoli další materiály, nemůže si je ovšem stáhnout.

Návštěvník webu se stává Členem v momentě, kdy si pomocí placené SMSky objedná dočasný přístup do členské sekce, obsahující materiál Návštěvníkovi nepřístupný. Na jedno číslo lze nakoupit toliko jedno členství či neomezený počet jeho prodloužení. Telefonní číslo je jediným osobním údajem, který je v rámci využití této platební brány webem zpracováván. Obratem dostává Člen unikátní přístupový kód s dočasnou platností. Na hlavní stránce pak zadá v postranním panelu jako přihlašovací jméno svoje telefonní číslo a jako login kód z SMS zprávy. Ceny veškerých zpoplatněných zpráv jsou uvedeny v sekci Přeplatné/Členství. Případná změna těchto ceny je vždy oznámena s dostatečným časovým předstihem.

Členské účty, kterým vypršela platnost, nejsou z databáze automaticky odstraňovány. Lze je samozřejmě vymazat kontaktováním Administrátora. Je zakázáno používat jedno číslo pro současný přístup z více zařízení najednou!

Zakoupení

Všechny placené položky mají svůj vlastní prodejní formulář dovolující odeslání objednávky. Oproti platbě (převodem, kartou či PayPalem) a vyplnění údajů bude Návštěvníkovi na jeho mailovou adresu odeslán konkrétní soubor či soubory. Prodejní formuláře zajišťuje portál SimpleShop.

Administrátor stránek dělá maximum pro kontinuální funkčnost webu a všech jeho funkcí. Technická řešení týkající se hlavně účtů a plateb za ně jsou ovšem poskytovány třetí stranou a Administrátor na ně nemá vliv a tím pátem ani kontrolu nad jejich případnými chybami nebo výpadkem.

Platby Členství zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Reklamace a řešení problémů s platbou,

Z více důvodů není možná refundace plateb provedených SMS zprávou.

Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno kopírování či jiné použití zde uvedených textů či obrazových materiálů.

Komentáře