Členská sekce

Členská sekce obsahuje bonusové materiály k eknihám a je přístupná po koupi konkrétní varianty z objednávkového formuláře. Na mail Vám dorazí přístupové údaje sestávající z Vaší mailové adresy a vygenerovaného hesla. Tento přístup je vygenerován jednorázově a vážou se na něj i budoucí zakoupené přístupy.

Celé texty online:

Někdo si chce stáhnout soubory, jiný čte raději na obrazovce. Proto jsou součástí členské sekce celé texty v interaktivní formě flibooku. Klasické PDF lze stáhnout tlačítkem u flipbooku.

Soubory ke stažení

Pokud se vám stane, že ztratíte mail s objednávkou, najdete své soubory vždycky právě v členské sekci.

Interaktivní barevné infomapy:

S tímto obsahem budete moci sledovat doslova každý krok postav a téměř každou vteřinu děje. Mapy obsahují kromě vyznačených tras děje také interaktivní popisky a odkazy na další obsah jako jsou pojmy nebo charakteristiky postav.

Naefarpedie

Naefarský mnohosvět disponuje rozsáhlým poznámkovým a pojmovým aparátem, který neustále narůstá a rozvíjí se. Členská sekce konkrétního textu Vám zpřístupňuje další pojmy, které s ní souvisí. Na některé pojmy této souStavy odkazují infomapy.

Verzování:

Díky tomu, že série Nefaru vzniká postupně, nevyhnutelně se v dalších dílech mohou objevit, věci, zákonitosti nebo skutečnosti, které mají vliv i na děj či například popisy v knihách předchozích. Tohle je prakticky nevyhnutelná stránka všech postupně se rozvíjejících fantasy sérií a neexistuje autor, který by dokázal dopředu stanovit úplně všechno. Problémem papírových knih je v tomto ohledu skutečnost, že vydávající autor zkrátka neovlivní již vydané svazky, maximálně po celém vydání a nějaké odmlce lze vydat zcela revidovanou sérii. To je ovšem poměrně sporadický jev.
Ebooky na druhé straně dovolují vysokou flexibilitu a tedy upravitelnost obsahu tehdy, když je to potřeba. Pozor, nejedná se o nehotovost nebo nedokončenost. Jedná se zkrátka o hotové dílo vzhledem k aktuálnímu stavu prostředí – něco jako aktualizace slovníku při dostatečném počtu nových pojmů nebo vědecké publikace při nových poznatcích.
V členské sekci budou proto dostupné i všechny budoucí verze eknih.

Přístup?

Přístup do členských sekcí vzniká zakoupením přes prodejní formulář u konkrétního produktu. Uživateli je následně vygenerován přístup sestávající z uživatelského jména (e-mail použitý při nákupu) a hesla.

 

 

Komentáře