Naefar 01 Procitnutí do spiknutí

Magie, napětí, humor, akce. První díl série z roztříštěného mnohosvěta.

Muž s výcvikem, ale beze jména, vzpomínek a totožnosti.
Dostává se do nového světa, který má ale mnoho starých problémů.
Má strach ze svých snů, ale touží po odpovědích a vzpomínkách, které se v nich mohou skrývat…

Proč ho našli spáleného na zahradě kláštera?
Proč se mu zdá o místech, na kterých nikdy nebyl?
Proč ví, jak se jmenují jeho zbraně, ale nepamatuje si, že by je kdy držel v rukou?
Proč má ve společnosti starce, který dorazil do kláštera, zvláštní pocit odcizení i něčeho důvěrně známého?

Odpovědi snad opravdu ukrývá jeho mysl, která jakoby na něj sama volala.
Ale na sny pozor – stejně jako mohou noční můry občas dát tolik chtěné odpovědi, po těch velmi příjemných a uklidňujících občas přichází Procitnutí do spiknutí…

Z recenzí:

“Tempo knihy je hodně svižné a přechody v ději jsou velmi plynulé. Celý svět je plastický a reálně představitelný. Jednotlivé dialogy byly moc hezky vykreslené s adekvátní špetkou humoru. Popisů prostředí či fungování světa jste si prakticky ani nevšimli, protože byly zakomponovány velice rafinovaně a nenarušovaly plynulost příběhu. Prakticky nebylo místo, které by vás nudilo.”

Marie Peetuliska Daňková, Čteme české autory

“Pri čítaní máte pocit, že ste v reálnom svete, hoci viete, že nič skutočné nie je. Blúdite uličkami Soranu, občas vás okradne zlodej, inokedy skáčete zo strechy na strechu, aby ste sa vyhli nečakanému súboju. Obdiv pocítite aj k Naefaru a zaujímavej histórii jeho vzniku.”

Erika “Ena” Adamcová, FantasyPlanet

“Románová prvotina mladého spisovatele, to je pro čtenáře vždycky riziko. Obzvlášť když jde o českého autora, který si svou knihu navíc vydal samonákladem. Podobné pochybnosti může vzbuzovat i Procitnutí do spiknutí z pera Jonáše Jenšovského. A jak to nakonec dopadlo? Překvapivě dobře.”

Alžběta Švarcová, FantasyMag

“Kosmologie, do níž mohou čtenáři nahlédnout, je poutavá a poukazuje na to, že nás do budoucna rozhodně čekají další příběhy. Jonáš Jenšovský navíc v popisech světa používá příjemně barvité pasaáže, které působí až snovým dojmem – jsou hodně abstraktní a plné místy sice trochu hůře představitelných prvků, ale díky tomu vyvolávají v myslích čtenářů velice působivé obrazy.”

Zuzana “Daletth” Hartmanová, Děti noci

Co všechno můžete získat?

Interaktivní
mapy

Sledujte doslova každý krok hrdinů tohoto příběhu. Detailní interaktivní mapy obsahují jejich vyznačené trasy a podrobné popisky.

 

Podpis, Věnování na míru

V základním kompletu získáte ebook včetně autorova podpisu. Jako jediný na trhu pak nabízím vložení individuálního věnování podle Vaší specifikace.

 

Myšlenková mapa pojmů

Každý fiktivní svět má své vlastní pojmosloví. V tomto diagramu najdete vše zvláštní, co se v příběhu vyskytne, včetně profilů jednotlivých postav.

 

*Ebook s individuálním věnováním podle specifikace v poznámce. Výsledek bude doručen na Vás mail do 24 hodin od zaplacení. Odmítnutí urážek, vulgarit či podobných prvků vyhrazeno.