Jak udržet mýty v chodu i při problémech?

Zjisti víc

 

 

iWriterly: Jak napsat dobrou sexuální scénu

Obsahuje váš román romantiku a vy zkoumáte, jak napsat skutečně dobrou sexuální scénu? Pokud ano, tady se to dozvíte. Osvětlím vám 11 kroků, jak napsat skutečně šťavnatou scénu, u které se budou čtenáři červenat a budou chtít rozhodně víc.

První – souhlas

Asi tak 99, 999999 % sexu by mělo mít jasný souhlas. Každá z postav potřebuje jasně slovně vyjádřit, že chce s druhou spát, abyste se vyhnuli problematickému obsahu.

Druhý – ochrana

Ano vím, tohle není moc sexy část, ale má to důvod. K tomu se dostaneme později, potřebujeme ovšem kvalitní základy. Pokud jde o hetero pár, potřebují si o tom promluvit a jak se budou chránit před nechtěným těhotenstvím. To se týká hlavně románů ze současnosti. Krom toho není od věci promluvit si o ochraně, chorobách a podobných věcech.

Třetí – napište dobré postavy

Asi to není to, co jste ode mě v takovou chvíli čekali. Proč to zmiňuju? Myslím, že aby byla scéna pro čtenáře vzrušující podle vašich představ, potřebujete dobré postavy u kterých se čtenáři těší, až spolu skončí v posteli.

Zbývá vám ještě 70 % článku.
Chcete-li pokračovat ve čtení, přihlaste se k odběru newsletteru nebo zalogujte.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění: Veškeré návody, tipy a rady ohledně psaní je na místě brát právě jako rady a tipy, nikoli neotřesitelnou pravdu vytesanou do kamene. Je možné je porušovat a mnoho úspěšných autorů to dělá. Prvním krokem k funkčnímu porušení pravidla je však jeho dobrá znalost aneb Naučte se pravidla, abyste věděli, jak je správně porušit;-)

Související články

7 tipů pro efektivnější psaní

7 tipů pro efektivnější psaní

Lidé se mě často ptají, jak být dobrým autorem. Krátká odpověď? Nevím. O něco delší odpověď? Nevím a nezajímá mě to. Dobré psaní mě zajímá naprosto minimálně, místo toho se starám o efektivní psaní. Jaký je v tom rozdíl? Jeden záleží na názoru, a na tom druhém...

Reedsy: 5 způsobů, jak se dostat z psacího propadu

Reedsy: 5 způsobů, jak se dostat z psacího propadu

Ahoj všichni, tady Shaelin s Reedsy a mám pro vás 5 výborných tipů pro chvíle, kdy procházíte naprostým autorským propadem. Propady, bloky, ať tomu už říkáte jakkoli, jsou období, kdy se na psaní naprosto necítíte, a když už ano, tak to totálně nefunguje. Děje se to...

Přepnutí a přidání hrdiny příběhu

Přepnutí a přidání hrdiny příběhu

Jak se máte, přátelé? Tady Abbie a vítám vás zpět. Tady je dnešní otázka: Je možné ve vašem příběhu vyměnit nebo přidat hlavní hrdiny, ne nutně na začátku, ale třeba kousek dál v příběhu, aniž by čtenář ztratil zájem? S tím jsem se nedávno musela potýkat, když jsem...

Líbí se ti článek? Lajkni, sleduj, sdílej, ať ti nic neuteče.

Jestli ti dokonce nějak pomohl v psaní nebo tě přivedl na nějaké další myšlenky, zvaž podporu webu.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *