TLDR verze:

Stojí to čas, energii, párkrát do roka i nějaký ten tolar. Jestli ti tady něco pomohlo, přihoď dukát, poutníče, dole jsou QR kódy.

Plná Verze:

Vrtám se v tomhle webu docela rád a ještě radši ho rozšiřuju a ladím, aby to nikde nehaprovalo. To všechno proto, aby to bylo pro návštěvníky co nejvíc vyhlazený a mohli si v klidu něco narvat do mozkovny (z článků), prozkoumat svět (naefarpedie) nebo si sosnout ukázky (tvorba).

To se ale neděje samo, ani to neobstarává AI bot, zatim to tam ještě musim nahrávat a klikat já. To zabere nějakej čas, nemluvě o přípravě materiálu a průběžnejch nákladech na digitální existenci celý týhle srandy.

Je úplně v cajku, že někdo nemá rád ebooky, nevěří některým nastavením apod. nebo mu něco přijde nesrozumitelný (pak uvítám upozornění). Jestli tě ale informace v překladech a článcích vytáhly z nějakýho psacího kiksu, pomohly vytvořit lepší postavu (nebo ji líp zabít, whatever), nebo vylepšily povídku, podumej o tom přihodit něco do kasičky.

Ideálně pomocí QP kódů níž. Jestli na tohle koukáš na mobilu, udělej si screenshot, bankovní appka už si ho mezi fotkama přežvejká:-)

Kup mi limču za 25 Kč

Kup mi kafe za 50 Kč

Kup mi panáka za 100 Kč

Nechám to na tobě:-)

Díky:-)