Tradičně založený rytíř svěří svému synovi úkol dědený v rodině po generace. Ale je ten úkol opravdu správný?

Zjisti víc

 

 

Vivien Reis: 10 zvyků úspěšných autorů

Všichni chceme být úspěšnými autory, ale co to vlastně obnáší? Ahoj lidi a vítejte zpátky na mém kanálu. Zvažte odběr, jo, vy, vidim, že jste se ještě nepřihlásili, takže jen klikněte na ten čudlík, protože nové video postuju každý týden a pak nezapomeňte dát videu palec, pokud se vám tenhle typ obsahu zamlouvá. Poměrně hodně tipů, které tu budu dnes uvádět, se vztahuje jak na tradiční publikování, tak na sebevydávání.

Jsou to věci, kterých jsem si všimla, četla o nich nebo se je naučila vlastní zkušeností. Rychlá odbočka, pokud se zajímáte o kurzy psaní, několika jich právě vytvářím a pokud chcete být u beta verzí, nebo chcete jako první vědět o mých dalších kurzech, třeba získat nějakou slevu, dole je odkaz na zápis.

Fajn, takže jdeme rovnou k věci. Tady je 10 návyků úspěšných autorů

Sebe sama propagujete neustále

Je fakt důležité být ve spojení s fanoušky, vystavit si v knižním světě jméno a hodně lidí si myslí a já si to myslela taky, že se to nevztahuje na autory vydávané klasickou cestou. A že nakladatelství se o marketing kompletně starají, což ale není pravda. Každý autor musí propagovat sebe sama. Nezáleží na tom, jestli publikujete tradičně nebo sami. Tohle se dá dělat navštěvováním akcí, autogramiádami, pouhým mluvením o knihách a různými marketingovými tvůrčími způsoby.

Zbývá vám ještě 70 % článku.
Chcete-li pokračovat ve čtení, přihlaste se k odběru newsletteru nebo zalogujte.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Líbí se ti článek? Lajkni, sleduj, sdílej, ať ti nic neuteče.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *